XIV PIKNIK RODZINNY Z LUBELSKIM KOZIOŁKIEM

99

W dniu 19 czerwca 2022 roku, w „Lawendowy Dworku” w Lublinie, Prezydium Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA wraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KWP w Lublinie oraz Regionem IPA Lublin, z okazji rozpoczynającego się lata zorganizowali: „XIV PIKNIK RODZINNY Z LUBELSKIM KOZIOŁKIEM”.

W imprezie uczestniczyło około siedemdziesięcioro dzieci wraz z rodzicami. Pomimo iście tropikalnej temperatury dzieci bawiły się na różnych urządzeniach do zabaw udostępnionych przez firmę Paintboll Ninja oraz delektowały się potrawami z grilla przygotowanymi przez personel „Lawendowego Dworku”. Nie zabrakło również słodyczy w postaci całej gamy ciastek oraz waty cukrowej, która cieszyła się wyjątkowym wzięciem. W tym czasie rodzice mogli spokojnie odpoczywać racząc się kawą i herbatą. Ta sielanka nie trwała jednak długo, gdyż jedną z zabaw zorganizowanych przez animatorów była rodzinna olimpiada. W szranki stanęły cztery pięcioosobowe drużyny. Zabawy było co niemiara, bowiem na drużyny czekało pięć mocno wymagających konkurencji, między innymi: „bieg w workach”, „bieg drwala”, „człapanie narciarza”, czy „spacer chomika”! Zwyciężyła oczywiście drużyna, która uzyskała najkrótszy czas, ale wszyscy uczestnicy zostali sowicie nagrodzeni gadżetami przygotowanymi przez organizatorów.

Wspomnieć należy, że zabawę umilał „DJ Patryk” – nasz kolega „ipowiec” z Oddziału Prewencji w Lublinie, który wyciskał ze sprzętu „siódme poty”, by zgromadzone na parkiecie towarzystwo świetnie się bawiło.

Szaleńczym zabawom nie było końca, a rodzice mogli dzieci wyżymać jak przysłowiowe pranie. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i dobrze po godzinie szesnastej trzeba było powoli zakończyć zabawę.

Grono organizatorów serdecznie dziękuję przybyłym rodzinom za wspaniałą zabawę, a animatorom i pracownikom za pełen profesjonalizm w obsłudze pikniku. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy rodzinnej należą się właścicielowi „Lawendowego Dworku”, oraz firmom: BROWARY LUBELSKIE „PERŁA” S.A. oraz „PSZCZÓŁKA” z Lublina

Do zobaczenia na kolejnym pikniku!

Tekst: Waldemar Dziedzic

Zdjęcia: Organizatorzy Pikniku