Z Nowego Sącza do Famagusty na Cyprze

120

W dniach 2-7 czerwca 4 osobowa delegacja Regionu IPA Nowy Sącz, przebywała w zaprzyjaźnionej z nami Famaguście, na zaproszenie tamtejszej IPA. Wyjazd był kontynuacją 7 letniej współpracy pomiędzy naszymi regionami.

Nasi reprezentanci mieli lecieć w ubiegłym roku ale sytuacja związana z Covid-19 pokrzyżowała plany wyjazdowe. W tym roku, nie było lepiej pomimo odwoływanych kolejnych lotów, zmiany dat wylotu i przylotu dokonywanych przez naszego przewoźnika jakim był LOT, dzięki determinacji oraz ogromnej cierpliwości przy tych zmianach naszego przyjaciela Georga Dematriu- przewodniczącego IPA Famagusta, udało się zrealizować ten wyjazd. Pobyt od samego początku był bardzo intensywny, członkowie naszej delegacji wykorzystali każdą minutę wizyty na tej słonecznej wyspie.

Zwiedzanie, rejs statkiem wzdłuż wybrzeża , ciepłe morze i spotkanie z przyjaciółmi z IPA Famagusta , wynagrodziły z nawiązką stres związany z organizacją wyjazdu. Spotkanie na zakończenie pobytu z członkami IPA Famagusta było zatem wyjątkowa okazją do przekazania podziękowań Georgowi ale także do wymiany upominków i kontynuacji naszej współpracy.

Text.EG, zdjęcia : George Demetriu, MK.