Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej „Wiosna na okrągło”

86

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej „Wiosna na okrągło” organizowanej przez Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wspólnie z Gabinetem Komendanta Głównego Policji. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie aktywności fizycznej jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego.
Akcja odbywa się w terminie 15 maja – 15 czerwca 2023 roku. Opłaty startowe wnoszone są w formie darowizny na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach po wcześniejszej rejestracji na stronie zapisyonline.pl.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do przejechania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (rower, rolki, hulajnoga, deskorolka inne pojazdy „na kółkach” napędzane siłą mięśni) w dozwolonym dla rodzaju aktywności i bezpiecznym miejscu. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie policja.pl:
Wirtualna akcja charytatywna Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach „Wiosna na okrągło” – Policja.pl – Portal polskiej Policji