Zapraszamy do udziału w konkursie „#zaufanie-partnerstwo-bezpieczeństwo”

85

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, IPA – Szczecin oraz Zarząd Terenowy NSZZP Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie ogłaszają konkurs pod nazwą „#zaufanie-partnerstwo-bezpieczeństwo”, adresowany do uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, wychowawcy

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z województwa zachodniopomorskiego w wieku od 4 do 15 lat do udziału w naszym konkursie. W okresie koniecznej izolacji w domach z pewnością znajdziecie chwilę, aby rozważyć możliwość wzięcia w nim udziału.

W tych trudnych dla całego świata okolicznościach, służby ratownicze działają na pierwszej linii frontu w walce o bezpieczeństwo i zahamowanie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.

Policja, służba zdrowia, straż graniczna, straż pożarna, wojsko codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom i robią wszystko, aby ta trudna sytuacja trwała jak najkrócej.

Dlatego prosimy Was, abyście okazali im swoje wsparcie i pokazali, że doceniacie ich starania.

Wybierzcie dowolną technikę plastyczną i pokażcie jak działają nasze służby, a może szczególnie docenicie Panie w mundurach (ponieważ w tym roku obchodzimy 95. rocznicę Policji kobiecej  w Polsce).

Na laureatów konkursu czekają niezwykle atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy, a najlepsze prace konkursowe będą publikowane na naszych stronach internetowych i profilach w portalach społecznościowych.

Nie chcemy dokładać dodatkowej pracy pracownikom poczty polskiej i absolutnie nikogo nie zachęcamy do wychodzenia z domu, dlatego prace oraz wypełniony formularz  zgłoszeniowy należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: wks@sc.policja.gov.pl.

Wystarczy np. telefonem zrobić zdjęcie pracy plastycznej i wypełnionego lub przepisanego odręcznie formularza i przesłać na wskazany adres.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać do nas dwie prace (po jednej w każdej z kategorii).

Zapraszamy serdecznie do udziału i pamiętajcie #zostańciewdomu.

Servo Per Amikeco !!!!   Zachodniopomorska Grupa Wojewódzka IPA