Zapraszamy na 39 Światowy Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych (World Peace Indoor Soccer Tournament – WPIST) w Holandii.

271

W imieniu oficjalnych organizatorów największego na świecie turnieju piłki nożnej adresowanego wyłącznie do pracowników państwowych mam wielką przyjemność zaprosić Państwa departament/zespół do udziału w 39. corocznym Światowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych (World Peace Indoor Soccer Tournament – WPIST), który odbędzie się w październiku w Holandii.
W tym roku Światowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych będzie trwał od poniedziałku, 4. października do piątku, 8. października 2021 roku włącznie.

W Światowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych udział brać mogą: funkcjonariusze policji, strażacy, celnicy, pracownicy wojska, urzędów podatkowych, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, samorządów wszystkich szczebli oraz pracownicy różnych ministerstw. Edycja Turnieju w 2019 roku okazała się wielkim sukcesem dzięki entuzjastycznemu udziałowi 2.900 pracowników państwowych z ponad 52 krajów. O puchar mistrzowski w cztery różnych kategoriach walczyło ponad 200 drużyn piłkarskich.

Zespoły będą składały się z 5 graczy z bramkarzem włącznie (zgodnie z zasadami futsalu).

Rozgrywki odbędą się w następujących kategoriach: Turniej mężczyzn Turniej kobiet Turniej mężczyzn 35+ Turniej mężczyzn 45+

Do 10 osób w delegacjach spoza Europy otrzyma zakwaterowanie w bungalowach i wyżywienie (śniadania i kolacje) całkowicie BEZPŁATNIE w dniach od 4. do 8. października 2021 roku.

Więcej informacji dostępne po kliknięciu poniższych przycisków:

Oficjalne zaproszenie
dokument zgłoszeniowy
Przewóz do/z lotniska oraz wycieczki do miast
Broszura z informacjami o Turnieju
Witryna internetowa
Baner Turnieju WPIST do umieszczenia na Facebooku. Baner można udostępniać znajomym piłkarzom lub członkom klubu.
Facebook
Video

Z niecierpliwością oczekujemy spotkania ze wszystkimi drużynami w październiku 2021!  

     
Z poważaniem,

Harry Engels
Wiceprzewodniczący Światowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych

WPIST Foundation
Mors 7a
7151 MX Eibergen
The Netherlands Tel:0031-(0)6-53333083
Fax:0049-(0)2874-9017765 www.wpist.eu
info@wpist.eu