Zawody wędkarskie na zalewie w Zochcinku

134

W niedziele 29 września 2019 policjanci i emeryci opatowskiej komendy wzięli udział w zawodach wędkarskich na zalewie w Zochcinku.

Organizatorem zmagań była Komenda Powiatowa Policji w Opatowie wspólnie ze Związkami Zawodowymi Policjantów oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policjantów IPA Region Powiśle.

W minioną niedzielę nad zalewem w Zochcinku zostały rozegrane zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opatowie, których organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Opatowie  wspólnie ze Związkami Zawodowymi Policjantów i stowarzyszeniem IPA Region Opatów-Powiśle.

Uczestników wędkarskich zmagań przywitało w Zochcinku niecodzienne, jak na tę porę roku, słońce. Bezchmurne niebo i doborowe towarzystwo złożyły się na miłą atmosferę wędkarskich zmagań. Przy tak sprzyjającej aurze, nad wodą tuż przed godziną siódmą stanęło 13 zawodników zarówno policjantów jak i emerytów z opatowskiej komendy. Stanowiska w poszczególnych sektorach zostały przydzielone po komisyjnym losowaniu. Uczestnicy rywalizowali w kategorii indywidualnej i drużynowo. Zawodnikom w zmaganiach kibicowały rodziny.

I miejsce i puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opatowie otrzymał  podinspektor w stanie spoczynku Wojciech Jabłoński, były Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego. Na drugim miejscu uplasował się sierż. szt. Grzegorz Kwiatkowski z Wydziału Prewencji Opatowskiej Komendy. III miejsce zajął sierż. szt. Łukasz Goral z Wydziału Ruchu Drogowego.

Szczególne słowa uznania należą się sierż. szt. Łukaszowi Goralowi, który otrzymał również statuetkę za złowienie największej ryby.

Zwycięzcy otrzymali puchary jak i pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Agata Frejlich