Oferty specjalne dla członków IPA

ZapraszamyPark Linowy „Extreme Park” w Wieliczce, położony jest w cichym i malowniczym miejscu w centrum Wieliczki. Zapewnia niepowtarzalny relaks na łonie natury. Przyjazne dla dzieci i rodziców miejsce pozwala w bezpieczny sposób sprawdzić nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale również umiejętność koncentracji, panowania nad emocjami i pokonania własnych słabości. Najważniejszą cechą Xtreme Park jest bezpieczna zabawa dlatego uczestników wspinania wspiera profesjonalna kadra instruktorów.


Porozumienie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie

WSBiO, zobowiązuje się udzielać zniżki za czesne w wysokości 7% rocznego czesnego dla członków IPA


Firma „EuCO” – Europejskie Centrum Odszkodowań to lider branży odszkodowawczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 16 lat pomaga uzyskiwać należne świadczenia w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. Z jego pomocy skorzystało już ponad 350 000 klientów, którym firma ta pomogła odzyskać ponad 3 miliardy złotych.


Collegium Humanum – Wyższa Szkołą Menadżerska jest uczelnią o międzynarodowym wymiarze kształcenia. Prowadzi studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe w siedzibie w Warszawie oraz w filiach w Poznaniu i Rzeszowie,


Firma „REGO-BIS” zajmuje się organizacją różnych form wypoczynku, od wczasów, wycieczek objazdowych, po obozy młodzieżowe i kolonie. Teraz, firma ta przygotowała specjalną ofertę dla członków IPA i ich rodzin.


Carolina Car Company S.J.  ul. Warszawska 36  07-410 Ostrołęka przedstawia ofertę specjalną w Salonie Carolina Toyota Ostrołęka skierowaną do członków IPA.


TK Ubezpieczenia


Terma Bania w Białce Tatrzańskiej


Baseny AQUARIUS Lesko


Kompleks “Gorący Potok” w Szaflarach


Termy Chochołowskie


Zniżki od Inter Cars


IPA MOBILE® – WYJĄTKOWA OFERTA TELEFONII KOMÓRKOWEJ


Centrum Wellness w Przemyślu


Zegarki ze zniżką dla członków IPA