Mistrzostwa województwa w kręgle w Warmińsko-Mazurskiej Grupie Wojewódzkiej IPA

239

W dniu wczorajszym w kręgielni City Club w Kętrzynie odbyły się mistrzostwa Warminsko-Mazurskiej Grupy Wojewódzkiej IPA .

Po zaciętej rywalizacji w wesołej atmosferze zwycięstwo drużynowe przypadło Regionowi GOŁDAP II Granica w składzie Waldemar OLBRYŚ i Robert SIDOR.

Drugie miejsce zajęła drużyna Prezydium W-M GW IPA w składzie Dorian BURDYŁO i Adam OSTROWSKI. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna z Regionu IPA OLSZTYN w składzie Jacek GABRUSEWICZ i Adam ZYRA. Przyznano również statuetki dla najlepszych zawodników. Pierwsze miejsce indywidualnie zajął Adam OSTROWSKI reprezentujący Prezydium Warminsko-Mazurskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. Drugie miejsce przypadło Jerzemu KACZOROWSKIEMU z Regionu IPA OLSZTYN, a na trzecim miejscu uplasował się Waldemar OLBRYŚ z Regionu IPA GOŁDAP II Granica. Jako organizator zawodów chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie na zawody i zaprosić na kolejne w przyszłym roku. Szczególne podziękowania dla naszego zasłużonego dla Sekcji Polskiej W-M GW IPA Krzysztofa BUĆKO za pomoc przy organizacji i obsługę fotograficzną turnieju.

Fot. Krzysztof Bućko

Tekst: Adam Ostrowski