W-M GW IPA zaprasza na V Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/2 Iron Man, które odbędą się w dniach 29-30.06.2024r. w Suszu.

112

Zapraszamy na V Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/2 Iron Man, które odbędą się w dniach 29-30.06.2024r. w Suszu.

W-M GW IPA zaprasza na V Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/2 Iron Man, które odbędą się w dniach 29-30.06.2024r. w Suszu.

Warmińsko-Mazurska Grupa Wojewódzka IPA zaprasza wszystkich na V Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/2 Iron Man (1900 m pływania, 90 km jazdy na rowerze, 21 km biegu), które odbędą się w ramach zawodów „Triathlon Susz 2024” organizowanych w dniach 29-30 czerwca 2024 roku.

Ideą imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia wśród Policjantów, pracowników Policji oraz członków Sekcji Polskiej IPA a także kształtowanie pozytywnych postaw społecznych i budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe. W zawodach udział wezmą m. in. Policjanci będący w służbie, emerytowani Policjanci a także cywilni pracownicy Policji. „Susz Triathlon 2024” jest jedną z najbardziej rozpoznawanych imprez triathlonowych w Polsce, która w tym roku będzie się po raz 32. W ramach tego wydarzenia rozegrane zostaną m. in następujące kategorie: Open, Policjant a także członek IPA. Wydarzenie będzie objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie oraz Prezydenta Sekcji Polskiej IPA. W profesjonalne i bezpieczne przygotowanie imprezy zaangażowali się Policjanci z KPP Iława oraz członkowie IPA Region Olsztyn. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli zawodnicy z zagranicy.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych do udziału w zawodach oraz odwiedzenia Warmii i Mazur. Bliższych informacji udziela koordynator wydarzenia kol Daniel Szul z KPP Iława – członek IPA Region Olsztyn tel. nr 663-671-344.

Tekst: Przemysław Smoliński

Plakat: kol. Daniel Szul