Zapraszamy do udziału w 2. Międzynarodowej Konferencji Edukacyjnej Policji.

297

Prowadzona we współpracy z IBZ Gimborn, London Policing College i British Council konferencja i warsztaty skupią się na wpływie pandemii na działania policji i będą okazją do wymiany doświadczeń. Konferencja jest przeznaczona dla praktyków policji, badaczy i nauczycieli w celu wymiany najlepszych praktyk i przeglądu wiedzy.

Wezmą w nie udział policjanci, personel, edukatorzy i badacze z całego świata, wykorzystując swoje doświadczenia i wiedzę. Podczas tych warsztatów powstanie seria artykułów dotyczących kluczowych skutków operacyjnych, organizacyjnych i edukacyjnych. Zachęcamy uczestników konferencji do aktywnego udziału w tych warsztatach, aby zapewnić szeroki wachlarz perspektyw w każdej sesji.

Istnieje sześć warsztatów online, które będą prowadzone w godzinach od 9.00 do 10.30 czasu BST przez cały miesiąc i będą dotyczyły następujących tematów:

– Policing in the Time of Pandemic: Police Operations and Crises (5, 7, 9 października)

– Policing in the Time of Pandemic: How Covid-19 zmienił edukację policji (12, 13 października)

 – Policing in the Time of Pandemic: A Policing Response to Harmful Practices (15, 16 października)

– Policing in the Time of Pandemic: Cyber – The New Battleground (19, 20 października)

– Działania policyjne w czasie pandemii: wydarzenia 2020 roku i ich wpływ na policję – relacje społeczne (21, 22 października)

 – Działania policyjne w czasie pandemii: porównanie operacji policyjnych w różnych krajach (26, 27 października)

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia, w tym szczegóły rejestracji, zapoznaj się z poniższym dokumentem:

2nd International Police Education Conference Information & Registration