Mikołaj gościł dzieci członków i sympatyków Regionu IPA Poznań

36

10 grudnia br., w Fabryce Śmiechu Michałek w Poznaniu, Mikołaj gościł dzieci członków i sympatyków Regionu IPA Poznań. Wspaniała atmosfera, doskonała zabawa w gronie rówieśników, radość i najważniejsze – uśmiech na twarzach dzieci, wszystko to trwało do końca imprezy.o końca imprezy.

Pierwszą godzinę spotkania nasi mali goście dokazywali w strefach tematycznych dedykowanych odpowiednio do wieku pociech, gdzie królowała spontaniczna niczym nieograniczona radość. Było mnóstwo fantastycznych atrakcji, a pośród nich, a pośród nich: labirynty, obrotowe ściany, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ścianki wspinaczkowe, trampoliny, ruchome mosty i wiele, wiele innych.

Natomiast rodzice miło spędzali czas ze sobą w wyjątkowej kawiarni, z której jednocześnie mogli czuwać nad swoimi maluchami.

Po szaleństwach w salach zabaw, dzieci zgromadziły się przy choince, gdzie Święty Mikołaj wraz z pomocnikami Elfami i w towarzystwie Sierżanta Pyrka rozdał paczki świąteczne ze słodyczami.

Pociechy, przepełnione pozytywną energią, nie chciały wracać do domów.

Nasza imprezą mogła się odbyć dzięki pomocy udzielonej przez ŻABKA Polska sp. z o.o. , Millano SA Poznań oraz KKOP przy KWP w Poznaniu, za którą serdecznie dziękujemy!