Podziękowania dla najbardziej zaangażowanych członków IPA oraz przyjęcie nowych zasłużonych osób do Stowarzyszenia w Mogilnie

150

W sobotę, 30 maja 2020 roku, w mogileńskim Parku Miejskim odbyła się kolejna zbiórka krwi organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Mogilno. Po zakończonej akcji organizatorzy udali się do restauracji Haeven, w której doszło do zebrania osób zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA z regionu Mogilno.

Podczas tego kameralnego spotkania obecny na uroczystości Jerzy Archacki, Prezes Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, w trakcie przemowy podziękował zebranym za dotychczasowe przeprowadzone akcje zbierania krwi na terenie Mogilna. Ponadto wyróżnił Kamila Kujawskiego – Przewodniczącego IPA Region Mogilno oraz skarbnika Przemysława Niecikowskiego za szczególne zaangażowanie w rozwój stowarzyszenia na terenie Ziemi Mogileńskiej przekazując im okolicznościowe grawertony. Tego dnia uhonorowani zostali również Mariusz Niecikowski oraz Michał Niedźwiedzki, którzy za zasługi dla mogileńskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji otrzymali tytuł „Zasłużony dla IPA Sekcja Polska.