„DWÓR ZABUŻE” w Zabużu nad Bugiem – Hotelem Rekomendowanym IPA SP

97

W dniu 4 stycznia 2024 roku, w hotelu „Dwór Zabuże” w Zabużu nad Bugiem, odbyło się spotkanie Prezydenta IPA Sekcja Polska kol. Piotra Wójcika z właścicielami tego hotelu, podczas którego podpisano wstępną umowę, na mocy której hotel ten zostanie włączony (po zatwierdzeniu przez najbliższy Krajowy Zarząd IPA SP) do programu Hoteli Rekomendowanych IPA Sekcja Polska.

Ustalono, że już od dnia podpisania umowy, Członkowie naszego Stowarzyszenia (dot. to również małżonków/partnerów oraz dzieci będącym na utrzymaniu i towarzyszącym członkom IPA), którzy chcieliby skorzystać z usług hotelu, otrzymają 20% zniżki na noclegi (po okazaniu ważnej legitymacji członkowskiej).

Dwór Zabuż” to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe warunki noclegowe i szkoleniowe.Klimatyzowane pokoje wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną, bezpłatny internet, Wi-Fi i sejfy pomogą w pełni się zrelaksować.Dzikość otaczającej Dwór natury w połączeniu z najwyższą jakością oferowanych usług zapewnia pełnowartościowy wypoczynek. „SPA ZABUŻE” oferuje szeroką gamę masaży i zabiegów kosmetycznych.Najwyższej klasy sprzęt do odnowy biologicznej, kosmetyki firmy Kurland w połączeniu z miłą i profesjonalną obsługą pomogą zatroszczyć się o własne ciało.Dwór oferuje także część Wellness – basen wewnętrzny, jacuzzi, łaźnia parowa, basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, ruska bania i grota solna.

Zainteresowane osoby zapraszamy na stronę internetową www.zabuzedwor.pl

Wykaz wszystkich Hoteli Rekomendowanych IPA SP oraz innych obiektów np.: baseny termalne, w których członkowie IPA mogą korzystać ze zniżek, znajduje się na stronie internetowej IPA Sekcja Polska tj. www.ipapolska.pl, w zakładce Rekreacja.

Tekst: Piotr Wójcik

Zdjęcia: Tomasz Struk i strona hotelu