JESIENNE REJSY GONDOLAMI PO JEZIORZE CZORSZTYŃSKIM

108

W dniach:24.09.2019 oraz 25.09.2019r w związku z rozpoczęciem jesieni przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.

W rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim tym razem wyruszyli podopieczni z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła Szczawnicy- uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Perła” oraz w Nowym Targu ” Chatka”.

W trakcie rejsów przy barwach jesieni uczestnicy zobaczyli i podziwiali przepiękne krajobrazy Jeziora Czorsztyńskiego,widoki na zamki Czorsztyński i Niedzicki oraz rezerwaty przyrodnicze Pienińskiego Parku Narodowego.Po zakończonych rejsach  gondolami  podopieczni wraz z opiekunami i wychowawcami odwiedzili: Spiską  Krainę w Niedzicy, gdzie zwiedzili:Park   Miniatur  gdzie również w restauracji ZADYMA zostali  podjęci skromnym poczęstunkiem.

W dniu 24.09.2019r podopieczni z Koła w Szczawnicy w podziękowaniu  za rejs gondolami wręczyli przedstawicielowi  Zarządu Regionu  IPA w Nowym Targu Dariuszowi Babiak  wręczyli własnoręcznie wykonaną pracę w ramach  Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Za pomoc w realizacji rejsów składamy serdeczne  podziękowania dla Pana Michała  i Agnieszki ze Spiskiej Krainy  oraz WSZYSTKICH,którzy z zaangażowaniem i  troską bezinteresownie wspierają  nasze działania na  rzecz  dzieci i osób niepełnosprawnych.

Podziękowania   należą się  również dla osób ,które zorganizowały i pomogły przy  obsłudze spotkania z  dziećmi:Dariuszom,Edwardom,Marianowi,Ireneuszowi oraz Arkowi

opracował: Edward  Chudy