Zaproszenie na IV Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie

47

Zapraszamy na IV Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/2 Iron Man (1900 m pływania, 90 km jazdy na rowerze, 21 km biegu), które odbędą się w ramach zawodów „Triathlon Susz 2023”. Zawody zostaną  zorganizowane w dniu 01 lipca 2023 roku.

Ideą wydarzenia jest propagowanie zdrowego trybu życia wśród Policjantów, pracowników Policji oraz członków Sekcji Polskiej IPA a także budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe. W zawodach udział wezmą m. in. Policjanci będący w służbie, emerytowani Policjanci a także cywilni pracownicy Policji.  „Triathlon Susz” jest jedną z najbardziej rozpoznawanych imprez triathlonowych w Polsce. W ramach tego wydarzenia rozegrane zostaną m. in. następujące kategorie – Policjant oraz członek IPA.

W profesjonalne i bezpieczne przygotowanie imprezy zaangażowali się Policjanci z KPP Iława oraz członkowie IPA Region Olsztyn. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli zawodnicy z zagranicy.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych do udziału w zawodach oraz odwiedzenia Warmii i Mazur. Bliższych informacji udziela współorganizator wydarzenia kol. Daniel Szul z KPP Iława – członek IPA Region Olsztyn, tel. nr 663-671-344.

Tekst. kol. Przemysław Smoliński

Plakat: organizator